+380 (67) 148-49-82
+380 (50) 258-94-11
Засоби для взуття та шкіргалантереї, фурнітура для валіз, товари для дому

Колісні блоки для валізи ЧКБ7-107м (74 x 74 мм)
- Готово до відправки
- Код: ЧКБ7-107м
320 ₴/пара
+380502589411
- +380 (67) 148-49-82Харьковское шоссе,160
- +380 (50) 258-94-11Харьковское шоссе,160
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластикові блоки колес для ремонту валіз ЧКБ7-107м.
- загальна висота блока 93 мм
- діаметр колеса 48 мм
Шановні покупці! Післяплати на колісні блоки та інші запчастини для валіз НЕМАЄ! Будь ласка, уважно вивчайте опис, дивіться фото, всі необхідні для правильного підбору розміри вказані на фото і в описах позицій! Дякуємо за розуміння!
Габарити пластикової накладки
- висота 41 мм
- ширина 74 мм
- довжина 74 мм
Комплектність: два колісних блока (лівий і правий)
Рекомендоване навантаження (загальна вага валізи): до 30 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 74 мм |
| Ширина | 74 мм |
| Діаметр | 48 мм |
| Тип запчастини | Колісні блоки |
| Висота | 93 мм |
- Ціна: 320 ₴/пара


