Кошик
149 відгуків
Адрес и телефоны магазинаПоказать
+380 (67) 148-49-82
+380 (50) 258-94-11
Засоби для взуття та шкіргалантереї, товари для дому, мобільні аксесуари
Увага! Самовивіз із магазину можливий тільки після попереднього узгодження замовлення! Значна частина з асортименту колісних блоків знаходяться на складах у різних містах, у роздрібному магазині їх немає! Дякуємо за розуміння!

Шановні покупці! Післяплати на колісні блоки та інші запчастини для валіз НЕМАЄ! Будь ласка, уважно вивчайте опис, дивіться фото, всі необхідні для правильного підбору розміри вказані на фото і в описах позицій!

Як правильно зробити замовлення на колісні блоки:

1. Переглянути фотогалерею на сайті, вибрати максимально схожий на ваш колісний блок (пару або комплект). 2. Відкрити обрану позицію, перегорнути і переглянути всі представлені там фото, відкрити фотографії з розмірами. 3. За допомогою вимірювальної лінійки виконати порівняльні вимірювання колісних блоків і коліс на вашій валізі. 4. Для максимально точного підбору, у разі необхідності (на пластикових валізах - обов'язково!) зняти старий колісний блок та зробити заміри пластікової накладки зсередини по точках кріплення, звертаючи увагу на точність відповідності форми, геометрії та технологічних віступів запчастини.

Колісні блоки для валіз та сумок

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 ... 7