
Направляюча вісь з гвинтом під ключ-шестигранник НТ40 (6.2*40 мм)
- Готово до відправки
- Код: НТ40
35 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- +380 (67) 148-49-82Харьковское шоссе,160
- +380 (50) 258-94-11Харьковское шоссе,160
Направляюча вісь з гвинтом під ключ-шестигранник НТ40 (6.2*40 мм)
Поради щодо встановлення від майстрів
ВАЖЛИВО! Кріпильний гвинт затягувати у вісь до упору не можна!
Тонкостінна вісь може луснути і обов'язково лусне при неправильній фіксації! Завжди залишайте пару мм різьблення гвинта вільними (на межу обмеження вказує стопорна фарба на гвинті, далі за фарбу закручувати не можна!), при підборі довжини осі вибирайте варіант трохи коротше вашої колісної вилки, щоб була можливість кріплення внатяг, на різьбленні!
Якщо на гвинті відсутня заводська стопорна фарба або її недостатньо, нанесіть трохи клею Наіріт або клею 88 на різьблення осі, закрутіть до необхідного положення і залиште на 24 години в нерухомому стані для досягнення максимальної міцності клею.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | STAL |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шліца | Шестигранник |
| Довжина гвинта | 40 мм |
| Діаметр головки | 11.8 мм |
| Колір | Сірий |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Покриття | Цинк |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Стан | Новий |
| Тип гвинта | Гвинт-стяжка |
| Спосіб кріплення | Втулка |
| Діаметр | 6.2 мм |
| Матеріал | Метал |
- Ціна: 35 ₴

