+380 (67) 148-49-82
+380 (50) 258-94-11
Засоби для взуття та шкіргалантереї, фурнітура для валіз, товари для дому

Колісні блоки для ремонту валізи ЧКБ7-105 (D=48мм)
- В наявності
- Код: ЧКБ7-105
290 ₴/пара
+380502589411
- +380 (67) 148-49-82Харьковское шоссе,160
- +380 (50) 258-94-11Харьковское шоссе,160
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колісні блоки для дорожніх сумок та валіз ЧКБ7-105 (D=48мм)
Колеса підходять для ремонту валіз з пластиковим корпусом.
Діаметр коліс 48 мм.
Шановні покупці! Післяплати (наложки, оплати на пошті, оплати при отриманнні, оплати потім, тощо) на колісні блоки та інші запчастини для валіз НЕМАЄ! Будь ласка, уважно вивчайте опис, дивіться фото, всі необхідні для правильного підбору розміри вказані на фото і в описах позицій! Дякуємо за розуміння!
Габарити пластикової накладки
- загальна висота блока: 90 мм
- висота пластикової накладки: 25 мм
- довжина пластикової накладки: 70 мм
- ширина пластикової накладки: 70 мм
Дорожній просвіт: 65 мм
Комплектність: два колісні блоки (лівий і правий)
Рекомендоване навантаження (загальна вага валізи): 30кг.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Діаметр | 48 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Тип запчастини | Колісні блоки |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 290 ₴/пара


