+380 (67) 148-49-82
+380 (50) 258-94-11
Засоби для взуття та шкіргалантереї, фурнітура для валіз, товари для дому
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колісні блоки для дорожніх сумок та валіз ЧКБ15-73.
Діаметр коліс 49 мм.
Шановні покупці! Післяплати на колісні блоки та інші запчастини для валіз НЕМАЄ! Будь ласка, уважно вивчайте опис, дивіться фото, всі необхідні для правильного підбору розміри вказані на фото і в описах позицій! Дякуємо за розуміння!
Габарити пластикової накладки
- загальна висота блока: 95 мм
- висота пластикової накладки: 23 мм
- довжина пластикової накладки: 68 мм
- ширина пластикової накладки: 66 мм
Комплектність: два колісні блоки (лівий і правий)
Рекомендоване навантаження (загальна вага валізи): 30 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 95 мм |
| Довжина | 68 мм |
| Діаметр | 49 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Тип запчастини | Колісні блоки |
| Ширина | 66 мм |
- Ціна: 410 ₴/пара






