+380 (67) 148-49-82
+380 (50) 258-94-11
Засоби для взуття та шкіргалантереї, фурнітура для валіз, товари для дому

Колісні блоки для валізи ЧКБ15-67 (D=67 мм)
- В наявності
- Код: ЧКБ15-67
340 ₴/пара
+380502589411
- +380 (67) 148-49-82Харьковское шоссе,160
- +380 (50) 258-94-11Харьковское шоссе,160
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колісний блок для дорожніх сумок і валіз.
Діаметр коліс: 67 мм
Шановні покупці! Післяплати на колісні блоки та інші запчастини для валіз НЕМАЄ! Будь ласка, уважно вивчайте опис, дивіться фото, всі необхідні для правильного підбору розміри вказані на фото і в описах позицій! Дякуємо за розуміння!
Габарити пластикової накладки
- висота 197 мм
- ширина 68 мм
- глибина 95 мм
Дорожній просвіт: 15 мм
Комплектність: два колісних блока
Рекомендоване навантаження (загальна вага валізи): 30 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 197 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Діаметр | 67 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Тип запчастини | Колісні блоки |
| Ширина | 68 мм |
- Ціна: 340 ₴/пара



