+380 (67) 148-49-82
+380 (50) 258-94-11
Засоби для взуття та шкіргалантереї, фурнітура для валіз, товари для дому

З'йомні колісні блоки для валізи ЧКБ13 - 52К (D=55 мм)
- Немає в наявності
- Код: ЧКБ13-52К
360 ₴/пара
+380502589411
- +380 (67) 148-49-82Харьковское шоссе,160
- +380 (50) 258-94-11Харьковское шоссе,160
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колісні блоки для дорожніх сумок та валіз (з'йомні).
Діаметр коліс 55 мм.
Шановні покупці! Післяплати на колісні блоки та інші запчастини для валіз НЕМАЄ! Будь ласка, уважно вивчайте опис, дивіться фото, всі необхідні для правильного підбору розміри вказані на фото і в описах позицій! Дякуємо за розуміння!
Габарити пластикової накладки
- висота 26 мм
- глибина 80 мм
- ширина 80 мм
Дорожній просвіт: 65 мм
Загальна висота колісного блока: 95 мм
Комплектність: два колісних блоку (лівий і правий)
Ремомендуемая навантаження (загальна вага валізи): 30-40 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 95 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Діаметр | 55 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Тип запчастини | Колісні блоки |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 360 ₴/пара







