+380 (67) 148-49-82
+380 (50) 258-94-11
Засоби для взуття та шкіргалантереї, фурнітура для валіз, товари для дому

Знімні поворотні блоки для валізи ЧКБ15-07 (D=48 mm)
- В наявності
- Код: ЧКБ15-07
430 ₴/пара
+380502589411
- +380 (67) 148-49-82Харьковское шоссе,160
- +380 (50) 258-94-11Харьковское шоссе,160
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Знімні поворотні блоки для валіз ЧКБ15-07 (D=48 mm)
Увага! Кріплення для фіксації блоків на корпусі валізи в комплекті НЕМА!
- діаметр колеса 48 мм
Шановні покупці! Післяплати на колісні блоки та інші запчастини для валіз НЕМАЄ! Будь ласка, уважно вивчайте опис, дивіться фото, всі необхідні для правильного підбору розміри вказані на фото і в описах позицій! Дякую за розуміння!
Габарити пластикової накладки
- висота 17 мм
- довжина 72 мм
- глибина 72 мм
- кнопки для для зняття коліс: в наявності
Дорожній просвіт: 65 мм
Загальна габаритна висота: 83 мм
Комплектність: два колісних блока (однакові)
Рекомендоване навантаження (загальна вага валізи): до 30 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 8.3 мм |
| Довжина | 72 мм |
| Діаметр | 48 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Тип запчастини | Колісні блоки |
| Ширина | 72 мм |
| Діаметр коліс | 48 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Колісні блоки для валізи |
- Ціна: 430 ₴/пара






