+380 (67) 148-49-82
+380 (50) 258-94-11
Засоби для взуття та шкіргалантереї, фурнітура для валіз, товари для дому
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опора для дорожньої сумки, валізи НЧ-55
Шановні покупці! Післяплати, наложки, оплати на пошті, оплати при отриманні на ніжки та інші запчастини для валіз НЕМАЄ! Будь ласка, уважно вивчайте опис, дивіться фото, усі важливі і потрібні для правильного підбору розміри вказані на фото і в описах позицій! Дякую за розуміння!
Надійна пластикова опора, підставка для сумки, валізи.
Довжина 90 мм.
Ширина 34 мм
Висота: 55 мм
Відстань між точками кріплення: 66 мм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Тип запчастини | Ніжки для валізи |
| Ширина | 34 мм |
| Висота ніжки | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Ніжка для валізи |
- Ціна: 50 ₴

