+380 (67) 148-49-82
+380 (50) 258-94-11
Засоби для взуття та шкіргалантереї, фурнітура для валіз, товари для дому

Колесо для ремонту валізи К49 (D=49 мм)
- В наявності
- Код: К49
150 ₴
+380502589411
- +380 (67) 148-49-82Харьковское шоссе,160
- +380 (50) 258-94-11Харьковское шоссе,160
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колесо для ремонту валізи К49 (D49 мм).
Шановні покупці! Післяплати (наложки, оплати при отриманні, оплати на пошті тощо) на колісні блоки та інші запчастини для валіз НЕМАЄ! Відправка замовлень - тільки после 100% оплати! Будь ласка, уважно вивчайте опис, дивіться фото, всі необхідні для правильного підбору розміри вказані на фото і в описах позицій! Дякуємо за розуміння!
Зовнішній діаметр колеса: 49 мм.
Товщина колеса: 18.5 мм.
Товщина колеса з виступом: 22 мм.
Внутрішній діаметр під вісь: 6 мм.
Підшипники: є
Матеріали виготовлення колеса: пластик + гума
Ціна за 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Діаметр | 49 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Гума |
| Тип запчастини | Колеса |
| Ширина | 18.5 мм |
| Тип висувної системи | Внутрішні |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Спосіб кріплення | Втулка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Прогумоване | Да |
- Ціна: 150 ₴


