+380 (67) 148-49-82
+380 (50) 258-94-11
Засоби для взуття та шкіргалантереї, фурнітура для валіз, товари для дому

Колісні блоки для валіз ЧКБ13-25Б (D=48 mm, на підшипниках)
- Немає в наявності
- Код: ЧКБ13-25БП
340 ₴/пара
+380502589411
- +380 (67) 148-49-82Харьковское шоссе,160
- +380 (50) 258-94-11Харьковское шоссе,160
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колісні блоки для дорожніх сумок та валіз ЧКБ13-25Б посилені, на підшипниках.
Діаметр коліс 48 мм.
Шановні покупці! Післяплати на колісні блоки та інші запчастини для валіз НЕМАЄ! Будь ласка, уважно вивчайте опис, дивіться фото, всі необхідні для правильного підбору розміри вказані на фото і в описах позицій! Дякуємо за розуміння!
Габарити пластикової накладки
- загальна висота блока 95 мм
- висота пластикової накладки 30 мм
- довжина пластикової накладки: 85 мм
- ширина пластикової накладки: 80 мм
- велика діагональ 107 мм
- мала діагональ 100 мм
Дорожній просвіт: 65 мм
Ширина колеса: 18 мм
Підшипники: встановлено
Комплектність: два колісні блоки (лівий і правий)
Рекомендоване навантаження (загальна вага валізи): 30кг.
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 9.5 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Діаметр | 48 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Тип запчастини | Колісні блоки |
| Ширина | 80 мм |
| Діаметр коліс | 48 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Колісні блоки для валізи |
- Ціна: 340 ₴/пара






