+380 (67) 148-49-82
+380 (50) 258-94-11
Засоби для взуття та шкіргалантереї, фурнітура для валіз, товари для дому

Колесо для ремонту валізи К31 (D=82 мм)
- В наявності
- Код: К31
125 ₴
+380502589411
- +380 (67) 148-49-82Харьковское шоссе,160
- +380 (50) 258-94-11Харьковское шоссе,160
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колесо для ремонту валізи К31 (D82 мм).
Зовнішній діаметр колеса: 82 мм.
Підшипники: 2шт.
Товщина колеса без виступу підшипника: 19 мм.
Товщина колеса із виступом підшипника: 25 мм.
Внутрішній діаметр під вісь: 6 мм.
Ціна вказана на 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 82 мм |
| Колір | Сріблястий |
| Матеріал | Гума |
| Тип запчастини | Колеса |
| Ширина | 19 мм |
| Тип висувної системи | Внутрішні |
| Діаметр коліс | 82 мм |
| Тип виробу | Колесо для чемодана |
- Ціна: 125 ₴



