+380 (67) 148-49-82
+380 (50) 258-94-11
Засоби для взуття та шкіргалантереї, фурнітура для валіз, товари для дому
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніжка, опора для дорожньої сумки, валізи НЧ-24.
Шановні покупці! Післяплати на ніжки та інші запчастини для валіз НЕМАЄ! Будь ласка, уважно вивчайте опис, дивіться фото, усі важливі і потрібні для правильного підбору розміри вказані на фото і в описах позицій! Дякую за розуміння!
Надійна пластикова опора, підставка для сумки, валізи.
- Тип кріплення: гвинтовий, заклепка.
- Довжина: 86 мм
- Ширина: 35 мм.
- Виробництво: Турція
- Висота: 28 мм.
- Відстань між центрами кріпильних отворів: 66 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Тип запчастини | Ніжки для валізи |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Ніжка для валізи |
- Ціна: 50 ₴



