+380 (67) 148-49-82
+380 (50) 258-94-11
Засоби для взуття та шкіргалантереї, фурнітура для валіз, товари для дому

Колісний поворотний блок для валізи ЧКБ-44/M(D=47 mm)
- Немає в наявності
- Код: ЧКБ-44/M
255 ₴/пара
+380502589411
- +380 (67) 148-49-82Харьковское шоссе,160
- +380 (50) 258-94-11Харьковское шоссе,160
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колісний блок для дорожніх сумок і валіз.
- діаметр колеса 47 мм
Шановні покупці! Післяплати на колісні блоки та інші запчастини для валіз НЕМАЄ! Будь ласка, уважно вивчайте опис, дивіться фото, всі необхідні для правильного підбору розміри вказані на фото і в описах позицій! Дякую за розуміння!
Габарити пластикової накладки
- висота 40 мм
- довжина 70 мм
- ширина 70 мм
Дорожній просвіт+накладка: 45 мм
Комплектність: два колісних блоку (лівий і правий)
Рекомендоване навантаження (загальна вага валізи): 30 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 70 мм |
| Діаметр | 47 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Тип запчастини | Колісні блоки |
| Ширина | 70 мм |
| Діаметр коліс | 47 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Колісні блоки для валізи |
- Ціна: 255 ₴/пара





