Кошик
149 відгуків
Адрес и телефоны магазинаПоказать
+380 (67) 148-49-82
+380 (50) 258-94-11
Засоби для взуття та шкіргалантереї, товари для дому, мобільні аксесуари

Фарба для шкіряного дивана АМ Coatings

Виробник фарби AM Coatings пропонує своїм покупцям швидке вирішення проблеми зносу шкіряних виробів. Крім доступної ціни, продукція характеризується високою якістю, рівень якого перевищує аналогічні європейські товари. Фарба може використовуватися як професійними салонами, так і в приватному порядку.

Основні характеристики

Фарбу AM Coatings від схожих товарів відрізняє висока стійкість. Вона не піддається впливам опадів і не залишає слідів на контактуючих поверхнях.

Характеризується здатністю проникати всередину шкіри і надійно усмоктуватися в структуру волокон матеріалу меблів, одягу, взуття, галантереї, автомобільних крісел і елементів салону.

Виготовлена на водній основі, фарба має в своєму складі поліуретан, фарбувальні пігменти і спеціальні добавки. Щільність речовини в 0,91 г/м3 дозволяє виконувати фарбування з таким витратою:

 • для оновлення кольору шкіри з гладкою структурою потрібно 80-100 г/м2;
 • для перефарбування аналогічного матеріалу – 80-100 г/м2;
 • для оновлення чи фарбування матеріалу пористою структурою витрата збільшується до 160 г/м2.

М'яка структура барвника дозволяє обробляти тонкі вироби з лайкової шкіри. В результаті фарбування гарантовано досягається абсолютна еластичність матеріалу. Виключається утворення тріщин на обробленому матеріалі і прилеглих ділянках. Природна сушка триває 30 хвилин.

У продукції компанії Coating Line відсутній різкий запах. Завдяки водній основі, застосування цієї фарби не вимагає організації додаткових заходів безпеки. Речовина, що потрапило на шкірний покрив, легко змивається водою.

Техніка фарбування дивана

 1. Для реанімації потертій шкіряної оббивки дивана професіонали рекомендують палітру фарб AM Coatings. Використовують метод поверхневого фарбування.
 2. Оброблювана поверхня очищається від бруду і пилу.
 3. Розчинником видаляється захисна глянцева плівка від старої фарби.
 4. Шкіра грунтується.
 5. Вибирається конкретний колір з наданій виробником палітри, або досягається потрібний відтінок методом змішування.
 6. Використовуючи тампон чи пензель, фарби наносять на поверхню дивана.
 7. Дають просохнути 30 хвилин.

Додаткові рекомендації

Слои краски наносят до получения нужной степени насыщенности. Количество обработок не должно превышать 3 раза. Если вся поверхность дивана имеет дополнительный блеск, то на реставрированный участок нужно нанести соответствующий лак.

Совет!

При необходимости быстрой сушки, на поверхность можно направить тёплый или холодный воздух. Затрата времени составит до 7 минут.

Краска компании Coating Line имеет богатую цветовую палитру. Технология смешивания оттенков позволит достичь необходимого покупателю цвета. К товару прилагаются соответствующие сертификаты качества.

Как выгодно купить краску для дивана из кожи?

Интернет-магазин "Файна майстерня" предлагает Вам купить краску для кожаного дивана по цене от производителя. 

Доставка

Купить краску для кожаного дивана:

 1. Самовывоз. Ул. Сабурова, 13, ТД Полюс.
 2. Доставка курьером по Киеву.
 3. Новой почтой по Киеву и по Украине.

Набори для фарбування шкіряного дивана

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2

Професійні набори AM Coatings для оновлення шкіряних диванів. Дозволяють відновити гладку поверхню шкіри в зношених місцях, усувають тріщини й відколи, відтворюють або змінюють колір, тон, блиск.

Відновіть шкіряний диван з допомогою продукції АМ Coatings і насолоджуйтеся його бездоганним виглядом мінімум 5 років!