Як красиво зашнурувати кросівки?
Як красиво зашнурувати кросівки?
Зазвичай виробники взуття використовують класичну шнурівку, і багато споживачів навіть не замислюються про наявність інших варіантів. Насправді є більше 15 способів, швидко освоїти які можуть навіть новачки.
Шнурки мають як естетичне, так і практичне значення. Правильно зашнуроване взуття – запорука зручності, безпеки та комфорту. Воно не натиратиме, а ноги в ньому – не ковзатимуть, що мінімізує ймовірність травм. Та й кросівки довше прослужать.
Є швидкі види шнурівок, які не потребують особливих навичок, а є й ті, що займають певний час. Якщо все зробите правильно, то результат не розчарує. А як саме зашнурувати, підкаже представлений практичний матеріал.
Класика
Протягніть шнурок через нижні люверси, кінці витягніть та вирівняйте. Далі методом перехрещення протягуйте їх через отвори. І так до кінця. Якщо спочатку шнурок було встановлено зверху, потім порядок змінюється, і він ведеться зсередини.
Вузлик
Бажаєте залишити вузлик на згадку? Наступна методика добре для цього підійде. Але слід пам'ятати, що вузол може стати на заваді в регулюванні та зав'язуванні кросівок, хоча виглядає це оригінально. Що потрібно: скористайтеся методом зав'язування бантика на шнурках, а саме схемою подвійного перехрещення зав'язок.
Армійська шнурівка
Якщо трохи потренуватися, то такий метод затягування шнурків проходитиме швидко, а результат приємно здивує. Це чудовий спосіб для коротких зав'язок. Протягніть зав'язки через нижні дірочки, потім вони пройдуть без перетину. Потім робите перехрещення, простягаєте паралельно один до одного.
Так як ви пропускатимете перехрестя, то заощадите довжину зав'язок. Завдяки такому методу нога надійно фіксується, взуття не тиснутиме. Також це оригінально виглядає.
Перехрестя та пропуск
Даний метод добре підійде тим, хто має високий підйом. Спосіб передбачає перехрестя і одну перепустку. Так ви приберете тиск з підйому та отримаєте оригінальну шнурівку.
Ромбіки
Протягніть шнурки через нижні люверси. Наступне протягування методом перехрещування через четверту пару отворів. Після повертаєтеся та проходьте крізь треті люверси. Потім через шости, повернення до п'ятих і таке інше. В результаті у вас вийде ромб.
Якщо хочете подивитися наочно, як красиво зав'язати шнурки, пропонуємо відео ТОП-5 найкращих способів.
Римська цифра
Цей спосіб передбачає чергування римських цифр I і X. Якщо у черевиках шість пар отворів, такий метод також підійде.
Послідовність дій:
- Протягніть шнурок у два отвори з лівого боку. Потім зробіть перехрещення, щоб у вас вийшла римська X.
- Кінець, що пройшов через нижній люверс праворуч, простягається в третій отвір праворуч і ліворуч. Так у вас вийде I.
- Переведіть шнурок у четверту дірку.
- Другий кінець простягається через другий лівий люверс, перетворюється на четвертий правий і перехрещується. Так виходить другий X.
Останній штрих – виведіть шнурки для фіксації.
Зигзаг
Європейські підлітки та студенти люблять експериментувати із зав'язками. Один із популярних способів – зигзаг. Як його зробити:
Протягніть зав'язку через нижній люверс.
Один кінець відправте в третій отвір навскоси. Другий - вище, після прямо.
Другий кінець також проведіть навскіс, щоб отримати зигзаг.
По завершенні у вас буде один кінець, що йде зверху і один, що йде зсередини. У такий нехитрий спосіб виходить європейський зигзаг.
Складні перехрестя
Якщо хочете отримати вражаючу шнурівку, потрібно буде докласти зусиль і витратити трохи часу. Пропонуємо на вибір кілька варіантів.
Зворотнє перехрестя
Покрокове виконання дій:
- затягніть шнурки у другу пару люверсів;
- перехрестіть кінці і простягніть зверху четверту пару дірочок;
- перехрестіть і простягніть у нижні отвори;
- проведіть кінці зверху по внутрішній стороні і просмикніть у другу пару люверсів знизу;
- перехрестіть кінці, просмикніть у четверту пару люверсів знизу;
- перехрестіть і проведіть через четверту пару дірочок згори.
Відразу може здатися складно, але трохи практики, і у вас все вийде.
Решітка
Якщо ви любитель спортивного взуття, такий метод шнурівки обов'язково вам сподобається. Шнурки проходять через нижні дірки зсередини, перехрещуються та затягуються у четверту пару люверсів зверху. Потім простягаєте зав'язки всередині, йдіть у другий отвір (кожен кінець йде своїм боком). Зробили перехрещення, переплели з простягнутими шнурками і пішли в п'яту пару дірочок. Кінці простягли своїм боком і перейшли в третю пару люверсів. Потім знову перехрестили, вплели з готовими шнурками, вивели останні отвори – решітка готова.
Плетіння шнурків із вузликами
Це оригінальний спосіб. Можна зробити горизонтальне та вертикальне плетіння, одинарне та подвійне. Найпоширенішим способом є блискавка:
- затягніть шнурки в нижню пару люверсів зсередини;
- у вас вийде смужка - заведіть під неї кінці;
- витягніть зав'язки, перехрестіть, простягніть у другу пару отворів.
У вас вийде перехрестя, за нього потрібно завести шнурки, які вивели з другої пари люверсів. Далі дії наступні: перехрещувати шнурки, простягати їх внизу і проводити через наступну пару дірочок. Після цього все повторюється. Вийде так, ніби ви обплітаєте кожен отвір.
Також використовується багато інших способів. Наприклад, часто підлітки шнурують кросівки, використовуючи пряме шнурування. Можна взяти різні за кольором зав'язки та зробити двокольорове плетіння.
Популярністю користуються різні форми фігур. Наприклад, якщо хочете, щоб вийшла зірка, простягніть зав'язки через третю пару люверсів усередину, виведіть їх назовні (кожна зі свого боку), заведіть за цю пару зовні. Після з одного боку шнурки піднімаються до верхніх дірочок, а з іншого – до нижніх, протягуються і витягуються назовні. Витягніть зав'язки до поперечини, зачепіть та проведіть у нижній лівий люверс. Той кінець, що всередині, треба зачепити верхню ліву дірку.
Інші статті
- Плоскі вощені шнурки – це не просто деталь взуття, а стильний аксесуар, який може додати родзинку будь-якому образу. Завдяки своїм властивостям вони є відмінним вибором для тих, хто цінує якість, довговічність і стильний зовнішній вигляд.
- Більшість із нас щодня зав'язує шнурки на черевиках. Це нехитре вміння зазвичай освоюється у дитинстві та живе з нами все життя. Навряд чи вас не турбувало мимовільне розв'язування шнурків. Можливо, проблема була у матеріалі, а, швидше за все, у самому вузлі.