+380 (67) 148-49-82
+380 (50) 258-94-11
Засоби для взуття та шкіргалантереї, фурнітура для валіз, товари для дому

Колісні блоки для ремонту валізи ЧКБ-67 (D=52мм)
- В наявності
- Код: ЧКБ-67
290 ₴/пара
+380502589411
- +380 (67) 148-49-82Харьковское шоссе,160
- +380 (50) 258-94-11Харьковское шоссе,160
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колісні блоки для дорожніх сумок та валіз ЧКБ-67(D=52мм)
Колеса підходять для ремонту валіз с пластиковим корпусом.
Діаметр коліс 52 мм.
Шановні покупці! Накладеного платежу (наложки, оплати при отриманні, оплати на пошті тощо) на колісні блоки та інші запчастини для валіз! Будь ласка, читайте правила підбору на головній сторінці розділу Фурнітура для ремонту валіз, уважно вивчайте опис, дивіться фото, все необхідні для правильного підбору розміри вказані на фото та в описах позицій! Дякуємо за розуміння!
Габарити пластикової накладки
- загальна висота блока: 87 мм
- висота пластикової накладки: 27 мм
- глибина пластикової накладки: 67 мм
- ширина пластикової накладки: 67 мм
Дорожній просвіт: 60 мм
Комплектність: два колісних блока (лівий та правий)
Рекомендоване навантаження (загальна вага валізи): 30кг.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 87 мм |
| Довжина | 67 мм |
| Діаметр | 52 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Тип запчастини | Колісні блоки |
| Ширина | 67 мм |
- Ціна: 290 ₴/пара


