+380 (67) 148-49-82
+380 (50) 258-94-11
Засоби для взуття та шкіргалантереї, фурнітура для валіз, товари для дому

Колісний поворотний блок для валізи ЧКБ13 - 60 (D=60 mm)
- Готово до відправки
- Код: ЧКБ13 - 60
320 ₴/пара
+380502589411
- +380 (67) 148-49-82Харьковское шоссе,160
- +380 (50) 258-94-11Харьковское шоссе,160
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колісний блок для дорожніх сумок і валіз.
- діаметр колеса 60 мм
Шановні покупці! Післяплати на колісні блоки та інші запчастини для валіз НЕМАЄ! Будь ласка, уважно вивчайте опис, дивіться фото, всі необхідні для правильного підбору розміри вказані на фото і в описах позицій! Дякую за розуміння!
Габарити пластикової накладки
- висота 40 мм
- ширина 70 мм
- глибина 72 мм.
Дорожній просвіт: 73 мм
Загальна габаритна висота блоку: 106 мм
Комплектність: два колісних блока (лівий і правий)
Ремомендоване навантаження (загальна вага валізи): 30-40 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 106 мм |
| Довжина | 72 мм |
| Діаметр | 60 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Тип запчастини | Колісні блоки |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 320 ₴/пара


