+380 (67) 148-49-82
+380 (50) 258-94-11
Засоби для взуття та шкіргалантереї, фурнітура для валіз, товари для дому

Колесо для ремонту валізи K47 (D=47мм)
- В наявності
- Код: К47
125 ₴
+380502589411
- +380 (67) 148-49-82Харьковское шоссе,160
- +380 (50) 258-94-11Харьковское шоссе,160
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колесо для ремонту валізи К47 (D=47 мм).
Шановні покупці! Накладеного платежу (наложки, оплати під час отримання, оплати на пошту) на колеса та інші запчастини для валіз НЕМА! Відправка замовлень — тільки після 100% оплати! Будь ласка, уважно вивчайте опис, дивіться фото, всі важливі та потрібні для правильного підбору розміри указаны на фото та в описах позицій! Дякуємо за розуміння!
Зовнішній діаметр колеса: 47 мм.
Товщина колеса: 22 мм.
Товщина колеса з підшипником: 22 мм.
Внутрішній діаметр під вісь: 6 мм.
Наявність підшипників: є
Матеріали виготовлення колеса: пластик + гума
Ціна за 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKY |
| Країна виробник | Туреччина |
| Діаметр | 47 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Гума |
| Тип запчастини | Колеса |
| Ширина | 22 мм |
| Тип висувної системи | Внутрішні |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Спосіб кріплення | Ось |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запчастини для валіз | Колесо |
| Прогумоване | Да |
- Ціна: 125 ₴

