+380 (67) 148-49-82
+380 (50) 258-94-11
Засоби для взуття та шкіргалантереї, фурнітура для валіз, товари для дому

Колесо для ремонту валізи К85 (D=85х8 мм)
- В наявності
- Код: К85
150 ₴
+380502589411
- +380 (67) 148-49-82Харьковское шоссе,160
- +380 (50) 258-94-11Харьковское шоссе,160
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колесо для ремонту валізи К85 (D85х8 мм)
Шановні покупці! Накладеного платежу (наложки, оплати при отриманні, оплати на пошті тощо) на колеса та інші запчастини для валіз НЕМА! Відкправка замовлень - тільки після 100% оплати! Будь ласка, уважно вивчайте описи та фото, всі важливі та потрібні для правильного підбору розміри вказані на фото та в описах товарних позицій! Дякуємо за розуміння!
Зовнішній діаметр колеса: 85 мм.
Товщина колеса без виступу підшипника: 17 мм.
Товщина колеса із виступом підшипника: 28 мм.
Внутрішній діаметр під вісь: 8 мм.
Ціна вказана на 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 85 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Тип запчастини | Колеса |
| Ширина | 17 мм |
| Тип висувної системи | Внутрішні |
| Діаметр коліс | 85 мм |
| Тип виробу | Колесо для чемодана |
- Ціна: 150 ₴

