
Жир для захисту взуття Kaps Dubbin Коричневий (50 мл)
- Немає в наявності
- Код: Kaps Dubbin Brown
120 грн
- +380 (67) 148-49-82Харьковское шоссе,160
- +380 (50) 258-94-11Харьковское шоссе,160
Захисний жир Kaps Dubbin Коричневий 50мл
Спеціальний засіб для захисту взуття і верхнього одягу від дощу, снігу, сльоти, солі. Жир чистить, пом'якшує шкіру виробів і може застосовуватися для меблів і шкіргалантереї. Повертає еластичність і забезпечує ефективну водостійкість.
Опис та характеристики:
Відмінний засіб по догляду за взуттям для активних людей, рекомендований для догляду за різними видами взуття (спортивної, мисливської, туристичної, альпіністської і так далі).
Жир Kaps Dubbin Impregnator відновлює колір і живить шкіру, надаючи їй еластичність і вологостійкість.
Жир зберігає природний колір взуття та її вентиляцію.
Призначення:
Використовується для взуття з гладкої і жированной шкіри (гладка шкіра, гладка шкіра/комбінація різних кольорів, делікатна шкіра, жированная шкіра, шкіра гладка жированная, кожзам, мембрана GORE - TEX). Може використовуватися для шкіряних меблів і галантерейних виробах.
Спосіб застосування:
Очистити взуття від бруду і пилу. Рівномірно нанести жир щіткою або губкою. Дати вбратися жиру не менше 30 хвилин, а краще залишити в такому вигляді на ніч. Це дозволить жиру добре вбратися і розм'якшити шкіру. При необхідності - відполірувати взуття .
Основні | |
---|---|
Виробник | KAPS |
Країна виробник | Польща |
Тип засобу | Жир |
Матеріал взуття | Шкіра |
Об`єм | 50 мл |
Колір | Коричневий |
Основне призначення | Щоденний догляд, Догляд за шкірою, Захист від вологи |
Водовідштовхувальні властивості | Так |
- Ціна: 120 грн